MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 15893387
nr 1589 3387
Sideboard
med låda i sarg. Längd: 120 cm. Bredd: 35 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:24:28
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr